a:3:{i:0;a:3:{s:2:"id";s:4:"9841";s:7:"wiseUrl";s:0:"";s:5:"label";s:15:"Program podpory";}i:1;a:3:{s:2:"id";s:4:"9861";s:7:"wiseUrl";s:2:"_r";s:5:"label";s:16:"Detail reference";}i:2;a:1:{s:5:"label";s:71:"2.5 Podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel";}}
Základní výběr a oblasti podpory> Regionální rozvoj> 2.5 Podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel

Regionální rozvoj - 2.5 Podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel

vyhlášení 31.05.2017
zahájení příjmu žádostí 03.07.2017
ukončení příjmu žádostí 24.07.2017

Zastupitelstvo LK rozhodlo dne 30.5.2017  o vyhlášení Programu 2.5 – Podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel na rok 2017. Žádosti je možné podávat nejpozději do 24.7.2017 do 14.00 hod.

Podpora regionálních produktů, místní výroby a místních obchodních spotřebitelských vazeb, využívání potenciálu tradičních specifických výrob a řemesel, podpora osvěty a zvýšení informovanosti o významu a kvalitě místních potravin, výrobků a služeb.

Přečtěte si pozorně Vyhlášení programu

Vyhlášení programu 2.5 k předkládání žádostí o dotace

Vzor žádosti o dotaci- NEVYPLŇOVAT, POUZE VZOR. Žádost k vyplnění naleznete v bodu 3.

Vzor smlouvy o poskytnutí dotace

Povinná příloha k žádosti - formulář Popis projektu

1. ELEKTRONICKY bez požadovaných příloh přes webový portál (nikoli e-mailem). Odkaz na webový portál naleznete také na konci elektronického formuláře žádosti.

• originál nebo úředně ověřená kopie dokladu (plné moci) opravňující pověřenou osobu žadatele jednat jménem příjemce dotace. Doklad nesmí být starší než 90 dní
  • kopie dokladu o zřízení účtu
  • čestné prohlášení žadatelev souladu se Zásadami pro poskytování finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje
  • čestné prohlášení příjemce dotace o podporu v režimu de minimis