a:3:{i:0;a:3:{s:2:"id";s:4:"9841";s:7:"wiseUrl";s:0:"";s:5:"label";s:15:"Program podpory";}i:1;a:3:{s:2:"id";s:4:"9861";s:7:"wiseUrl";s:2:"_r";s:5:"label";s:16:"Detail reference";}i:2;a:1:{s:5:"label";s:30:"2.6 Podpora místní Agendy 21";}}

Regionální rozvoj - 2.6 Podpora místní Agendy 21

vyhlášení 29.03.2017
zahájení příjmu žádostí 02.05.2017
ukončení příjmu žádostí 19.05.2017

Zastupitelstvo LK rozhodlo dne 28.3.2017  o vyhlášení Programu 2.6 – Podpora místní Agendy 21 na rok 2017. Žádosti je možné podávat nejpozději do 19.5.2017 do 14.00 hod.

• Popularizace a propagace konceptu udržitelného rozvoje a jeho praktických realizací v metodické oblasti i v rámci konkrétních projektů na úrovni obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji

• Podpora zapojování veřejnosti do plánování rozvoje.

Přečtěte si pozorně Vyhlášení programu

Vyhlášení programu k předkládání žádostí o dotace

Vzor žádosti o dotaci- NEVYPLŇOVAT, POUZE VZOR. Žádost k vyplnění naleznete v bodu 3.

Vzor smlouvy o poskytnutí dotace

Povinná příloha k žádosti - formulář Popis projektu

1. ELEKTRONICKY bez požadovaných příloh přes webový portál (nikoli e-mailem). Odkaz na webový portál naleznete také na konci elektronického formuláře žádosti.

Doklady požadované k podpisu smlouvy:

• kopie podnikatelského oprávnění (živnostenský list, výpis z rejstříku) v případě, kdy příjemce dotace je podnikatelským subjektem
  • kopie stanov
  • doklad o oprávnění jednat jménem žadatele (pokud není zřejmé z předchozího). Doklad v originále nebo v úředně ověřené kopii nesmí být starší než 90 dní.
  • kopie dokladu o zřízení bankovního účtu.
  • Čestné prohlášenív souladu se Zásadami pro poskytování finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje,
  • Čestné prohlášení de minimis, najdete na webových stránkách Libereckého kraje
  • smlouva o dílo, objednávka, pracovní smlouva nebo dohoda o práci konané mimo pracovní poměr k projektu (minimálním obsahem musí být předmět díla, cena prací a termín realizace)

Formuláře pro závěrečné vyúčtování a průběžnou/závěrečnou zprávu.