Oblast podpory Regionální rozvoj

regionální rozvoj - 2.7 PROGram NA PODPORU ČINNOSTÍ MATEŘSKÝCH CENTER

Zastupitelstvo LK rozhodlo dne 17.12.2019  o vyhlášení Programu 2.7 – Program na podporu činností mateřských center na rok 2020. Žádosti o dotaci je možné podávat od 20.1.2020 do 5.2.2020 do 14.00 hod.

19.12.2019
20.01.2020
05.02.2020

Podpora činností mateřských center související s provozováním základních činností mateřských center, jako jsou komunitní setkávání s konkrétními programy, vzdělávání pracovníků center i návštěvníků center, tvorba a realizace programů pro všechny generace, poradenská a konzultační činnost.

VYHLÁŠENÍ PROGRAMU

2.7 Vyhlášení programu 2020

Věnujte prosím pozornost při vyplňování účelu a parametrů projektu do formuláře žádosti o dotaci – viz Vyhlášení programu, bod N (pro Vaši informaci "Vzor žádosti o dotaci")

Vzor Žádosti o poskytnutí dotace - NEVYPLŇOVAT, POUZE VZOR. Žádost k vyplnění naleznete v bodu 3.

Vzor smlouvy o poskytnutí dotace MC 2020

Formulář žádosti o dotaci a povinné přílohy k žádosti:

2.7 MC textová část popisu projektu

Zpráva o činnosti mateřského centra za období roku 2019

1. ELEKTRONICKY bez požadovaných příloh přes webový portál (nikoli e-mailem). Odkaz na webový portál naleznete také na konci elektronického formuláře žádosti.

Doklady požadované k podpisu smlouvy:

• Doklad o právní subjektivitě (vyjma obce), zakládací listina, stanovy a doklady podobné povahy
  • Doklad opravňující jednat jménem příjemce dotace. Doklad bude v originále nebo v úředně ověřené kopii a nesmí být starší než 90 dní.
  • Čestné prohlášení žadatele v souladu s čl. 1, odst. 7 Zásad pro poskytování finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje v souladu se Zásadami pro poskytování finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje
  • Kopie dokladu o zřízení účtu
  • Čestné prohlášení příjemce dotace o podporu v režimu de Minimis
  • Žadatel, se kterým byla již uzavřena smlouva o poskytnutí dotace v minulém období, a kterou doložil požadovanými přílohami, předloží pouze čestné prohlášení o platnosti dříve dodaných požadovaných příloh. Samostatně pak bude dokládat pouze přílohy, jejichž obsah již není aktuální nebo jim skončila platnost. Přílohy, které správce programu požaduje k podpisu smlouvy a lze je získat z registrů, se po žadatelích nevyžadují vůbec, a správce programu má povinnost opatřit si je sám